Nátěry fasád


Venkovní nátěry fasády provádíme pouze s kvalitními certifikovanými materiály firmy JUB, které se vyznačují vynikající stálobarevností, paropropustností, vysokou vodoodpudivostí a přídržností k podkladu. Jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, obsahují algicidy a fungicidy (zabraňují růstu plísní a řas na fasádě), jsou ekologické a přesto odolávají průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

V současné době nabízíme barvy akrylové, silikonové, silikátové nebo silikonsilikátové. Tyto barvy v sobě již dnes mají příměsi algicidů a fungicidů, a jsou proto mnohem odolnejší proti růstu organických nečistot (plísní) na fasádě.

Pracujeme také s elastickými (pružnými) nátěry, vhodnými na fasády, které neustále pracují a praskají. Vše závisí na výběru zákazníka. Nátěry fasád, které realizujeme, jsou vždy prodyšné a maximálně šetrné vůči jakémukoliv podkladu. Samozřejmě také provádíme opravy prasklin, proteklin apod.

Samozřejmě součástí je perfektní přikrytí oken, dveří, svodů, parapetů, chodníku či trávníku a celkově všeho, kam barva nepatří. Součástí naší práce je ale také natírání těchto parapetů, svodů apod. Fasády většinou natíráme z výsuvných žebříků do 9 m. Tím se vám snažíme ušetřit náklady za lešení či pojízdné lešení.

Nabízíme

 • Nátěry štukových fasád

 • Nátěry zateplovacích systémů – všechny druhy

 • Nátěry břizolitových fasád

 • Nátěry hrubých fasád

 • Nátěry historických fasád

  Finální cena

  Cenový rozpočet, který nabídneme a na kterém se domluvíme, nebude překročen.

  Kontaktujte nás: + 420 601 390 538 / + 420 735 542 807

  Kontakt